Vítězství na mistrovství světa WBHC 2017 v kategorii long bow

23. 6. 2017 se mi zapíše do paměti jako dosavadní vrchol mé lukostřelecké kariéry. Ve finále mistrovství světa IFAA (WBHC 2017) v italské Florencii se mi podařilo to, oč jsem mnoho let usiloval. Tisíce tréninkových hodin, odříkání, stály za to. Luk "Cháron", který jsem si vyrobil, se neskutečně osvědčil jako naprosto dokonalý a stabilní. Pocity jsou to nepopsatelné a DĚKUJI všem, kdo jste mi drželi palce!!! Díky za podporu mé manželce Janě, díky celé mé rodině.

Střílelo se pondělí do pátku s jedním volným dnem pro každou kategorii, pro nás ve středu. První dva dny se střílelo na tři šípy (s klesající hodnotou) třetí den to bylo vždy na dva šípy které se sčítaly (tam se oddělovalo "zrno od plev"). Zakončení bylo dnes, v pátek kdy se šla 3D sestava jako střílíme tady v ČR ovšem krapet delší distance - až 53m a kde se dalo brutálně získat i ztratit. Součet nástřelů za ty čtyři dny určil vítěze což je opravdu spravedlivé.

článek předsedy České 3D lukostřelby Mýši Sodji: ZDE.

vitezstvi na mistrovstvi sveta wbhc 2017 v kategorii long bow

 

SMS z úterý 20. 6.:

Zdarec všichni. Tak druhy den za nama a chvala bohu. Vedro je, ze se da krajet, kolem 40. Organizace zavodu trochu slabsi, ale po vcerejsku jsme uz ani nic neocekavali. Teren je tu ultra drsny, vyborny na lamani sipu. Vcera jsem se o ne bal natolik, ze jsem radeji vse trefil 522 je posunuti meho rekordu :-)) Dnes prvni pule slabsi, ale v te druhe jsem vstal z popela a nakonec prijatelnych 494. Ve stredu mam volno, tak hodlam predevsim spat a valet se u bazenu. Toz vsechny doma zdravim. Z hradniho nadvori zdravi, T.

SMS: 22.6.2017:

Ahoj. Tak dnes jsme stříleli snad v sauně, tedy té suché, na slunci se nedalo ani nadechnout. Se střelbou jsem nebyl až tolik spokojený, ale myslim, že mám nejvíc. Zítra si střelíme finále, to by mělo být relativně rychlé, tak držte palce. Všechny zdravím. T

SMS: 23.6.2017:

MÁM TÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!

 

006

Zpět!