Přihláška do kurzu lukostřelby

"Víkend s Arnim" 2020

  • Místo: Chata Karolínka, Benecko

Pozn.

  • Pozor u dárkových poukazů, na e-mailovou adresu, kterou uvedete v přihlášce, přijde potvrzení o zařazení do kurzu. Pokud to má být překvapení, vyplňte do přihlášky adresu svou a e-mail na účastníka kurzu uveďte v poznámce!
  • Prosíme, v adrese uveďte jen město. Na uvedené jste dotazováni z důvodu zefektivnění dopravy (dva a více účastníků kurzu z jednoho místa).
  • U data narození stačí uvést rok.
  • Každý účastník kurzu musí vyplnit svou přihlášku, nelze napsat 2 účastníky na jednu přihlášku. Stává se to hlavně, když se přihlašují manželé, nebo táta se synem, sourozenci. Do jedné přihlášky lze uvést pouze jednoho účastníka a doprovod, např. partnerku.

Prohlášení účastníka kurzu:

  • Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s programem kurzu. Budu dodržovat bezpečnostní pokyny a kurzu se zúčastním na vlastní nebezpečí. Jsem zdravotně způsobilý/á účasti v kurzu. V případě změny jakýchkoli údajů, zejména ve vztahu k mému zdravotnímu stavu a mé způsobilosti účastnit se kurzu, budu neprodleně informovat organizátora akce. Beru na vědomí, že v případě odhlášení z kurzu, pokud se mi, příp. organizátorům nepodaří zajistit za mne náhradu, mi nebude záloha 1.500 Kč vrácena.
  • Potvrzuji, že údaje uvedené v přihlášce jsou pravdivé a poskytnuté dobrovolně. Souhlasím se shromažďováním, uchováváním a zpracováním uvedených osobních údajů ve smyslu GDPR (General Data Protection Regulation), Obecného nařízení o ochraně osobních údajů a to organizátorem kurzu, Lukostřeleckým klubem ARNI-Valteřice z.s. IČ: 26579201. Osobní údaje uvedené v přihlášce nesmí být poskytnuty třetí straně bez mého souhlasu. Odesláním přihlášky vyjadřuji svůj souhlas se zveřejněním foto a video materiálu pořízeného v průběhu kurzu, vč. fotografií a videí s mou osobou, za účelem propagace a rozvoje 3D lukostřelby. Beru na vědomí, že mohu tento souhlas kdykoli odvolat.

 5188

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstupStrava pro doprovod – porce jsou více, než dostatečné (-; napište do políčka číslovku (počet snídaní, obědů, večeří)


Pátek

Neplatný vstup

Sobota

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

Neděle

Neplatný vstup
Neplatný vstupUbytování - pokud objednáváte ubytování navíc nebo na dobu přesahující délku kurzu, je potřeba počítat s omezením soukromí v době kurzu (více osob ubytovaných na pokoji). Uveďte počet osob:


Neplatný vstup
Nejsem robot
Obnovit Neplatný vstup

 

007

 

Zpět na víkendy s Arnim!!!