Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatuj si mě

Téma: Seznamte se s klubem

Seznamte se s klubem 1 rok 10 měsíců zpět #2

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Oficiální název: Lukostřelecký klub ARNI-Valteřice, z.s.

IČ: 26579201

DIČ: CZ26579201

Adresa: Valteřice 66, Horní Branná, okr. Semily, 514 01

Bankovní spojení: 264747431/0300


Vážení přátelé, zájemci o členství v klubu, nebo jen o tréninky. V poslední době se setkáváme s velkým zájmem o členství v klubu a o tréninkovou činnost. Na rovinu: Vážíme si nesmírně každého z nově příchozích. Ale počítejte s náklady pro začátek. Základní vybavení stojí kolem 8 tis.Kč, pomůžeme vám s výběrem, abyste nekupovali levné, či naopak předražené hlouposti. A pak vás čeká práce. Cvičíme, pořádáme kurzy, jezdíme na závody, firemní akce, trénujeme, stavíme terčovnice, potřebujeme vaši pomoc. Budete-li mít zájem o členství, je to nejen radost a super zábava, ale také práce. To je poctivé říct hned úvodem.

Účast osob, které nemají zájem o členství a chtějí si jen zatrénovat pod vedením instruktora je zpoplatněna částkou 200 Kč (s vlastním vybavením), bez instruktora (s vlastním vybavením) 100 Kč na trénink. Zapůjčení lukostřeleckého vybavení je možné po dohodě (Petr Maralík, 602106062), cena je 50 Kč na trénink + případně poškozené nebo zničené šípy.

LK ARNI Valteřice působí v rámci asociace České 3D lukostřelby od roku 2012, jako samotný klub existuje již od roku 2008 a je zapsaným spolkem. Předsedou klubu je Tomáš Hanuš, jehož přezdívka „Arni“ reprezentuje nejen název klubu, ale také špičkové luky, které vyrábí, místopředsedou je Petr Javorský a jednatelem je Petr Maralík. Klub má cca 50 členů, kteří trénují převážně individuálně. Společné tréninky jsou v neděli odpoledne. Místa tréninků jsou 2, ve Valteřicích č.p.66 na zahradní střelnici a v Dolní Kalné č.p.87, kde kamarád Petr Javorský alias Ninja vybudoval v lese pěkný 3D parkůr. Kromě 3D střelnice v Dolní Kalné se střílí na běžné, tzv. 2 D terče, což jsou obrázky zvířat v životní velikosti, na sportovní FITA terče. S oblibou si také jezdíme zastřílet do Skalan na 3 D parkůr u Obročníků. Členové klubu používají „tradiční luky“, dle konstrukce nejčastěji dlouhé luky (long bow) a reflexní luky (recurve bow). Klub se však nevyhraňuje vůči žádnému typu luku, vítáni jsou lukostřelci "všech vyznání" kromě kladkařů a střelců z kuše, pro které bohužel nemáme odpovídající tréninkové podmínky. Ve volném čase se účastní i dětských dnů a dalších společenských akcí, kde stanoviště lukostřelby patří mezi nejnavštěvovanější. Při výběru nováčků je kladen důraz na jejich fyzickou i psychickou dispozici, neboť střelba z luků, jejichž výletová rychlost šípů je až 200 km/h. vyžaduje nejen zvládnutí techniky střelby, ale také schopnost koncentrace a vysokou míru odpovědnosti při tréninku a při závodech.

Pokud máte zájem o členství v LK ARNI Valteřice, pošlete nám vyplněnou přihlášku naskenovanou elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo ji přineste na trénink či zašlete fyzicky na níže uvedenou adresu.

Platbu členských příspěvků klubu (dospělí 500 Kč za rok, žáci a junioři do 18 ti let 300 Kč), je nezbytné provést: u nového člena, do 1 měsíce od podání přihlášky, u registrovaných členů LK ARNI-Valteřice, do 31.12. na účet klubu 264747431/0300, jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší licence bez CZE (variabilní symbol musí být celé číslo, pokud nejste členy České 3D lukostřelby, tak rodné číslo před lomítkem).

Svazová licence České 3D lukostřelby na sezónu v hodnotě 200 Kč pro dospělého a 100 Kč za žáka/juniora, se platí na stejné číslo účtu do 30. 9. daného roku na další sezónu. U nových členů, kteří přicházejí v průběhu sezóny, je poplatek svazu řešen individuálně.

Napište si prosím uvedené do svých plánovacích kalendářů!!!

Jako člen klubu máte právo účastnit se všech akcí klubu, účastnit se tréninků samostatně i pod vedením Arniho, pokud má ve svém vypjatém časovém rozvrhu čas (-; nosit klubové logo apod. Společnou dopravou na závody a tréninky se šetří náklady, pomáháme si navzájem s pořizováním výstroje atd.

Přihláška:
images/www/pdf/Prihlaska_do_LK_Arni_2018.pdf

Děkujeme za podporu:
Poslední úprava: 1 rok 7 měsíců zpět napsal Petr.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.661 sekund